قابلیت ها

ویژگی های ما

متریال درجه یک

طراحی خلاقانه

کفش مخصوص کوهنوردی

کفش های طبی

کفش مخصوص خانم های باردار

کفش مخصوص افراد دیابتی

با ما در ارتباط باشید

محصولات جدید

All

درباره ما

طراحی کفش

گروه صنعتی کفش خزر در سال ۱۳۷0 فعالیت خود را شروع نموده و به بهره برداری و تولید انبوه رسیده است. این گروه از اوایل شروع فعالیت خود ، با درنظرگیری شرایط بازار در زمینه تولید انواع کفشهای مردانه و زنانه چرمی در قالب مجلسی ، راحتی و کوهنوردی با بهره گیری از جدیدترین سبکها و مدل های روز دنیا و نیز با استفاده از ماشین آلات و نیروهای مجرب توانسته ، فعالیت و توان کیفی واحد را به سطح برون مرزی برساند و به جهت پیشبرد اهداف کیفی و کمی خود اقدام به اخذ گواهینامه بین المللی Iso ۹۰۰۱ : 2015 از اتحادیه اروپا گردید.

این گروه صنعتی طی سال های 1378 تا 1393 در زمینه صادرات اجناس و محصولات خود به کشورهایی از جمله روسیه ، افغانستان ، آذربایجان ، دبی ، عراق و ترکیه فعالیت داشته است که از این رو با تلاش و همت فراوان ، در سال 1383 موفق به کسب عنوان صادرکننده نمونه استانی شده است.

گروه صنعتی کفش خزر هدف اصلی خود را مشتری مداری و تولید محصول با کیفیت و با شرایط ارگونومیک و تکنولوژی روز دنیا بنا نهاده است. این گروه ، کفشهای تولیدی خود را با قالبهای طبی و با توجه به شرایط آناتومی بدن و پای انسان و حفظ سلامتی و برطرف کردن بیشتر ضایعات کمر و زانو عرضه می نماید.

با توجه به شرایط موجود ، اقلام تولیدی در این شرکت ، از مواد اولیه تا محصول نهایی به طور صد در صد کنترل شده ، تا مشتریان محصولاتی با کیفیت ، با دوام و با اطمینان دریافت نمایند.

این گروه در جهت شناسایی نام و نشان تجاری خود تحت عنوان (Khazar Shoes) برای تولید انواع کفش و صندل های راحتی زنانه و مردانه از چرم طبیعی و نیز (Khazar Teb) به منظور تولید محصولات طبی اعم از کفش ، پوتین ، کفی های طبی و کفشهای حرفه ای اقدام نموده است.

تماس با ما

041-36334010 :فکس 041-36334226
تبریز ، کیلومتر 8 جاده قدیم اهر ، جنب روستای آرپادرسی ، کفش خزر